Adana Web Tasarım Yazılım

İPTAL ve İADE POLİTİKASI

Kocaeli Bilişim Hazır Web Sitesi Yazılım ürünleri, yazılım teknol Kocaeli Bilişim Hazır Web Sitesi ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;
1- Alan adı(domain) satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. Alan Adı ücretleri iade edilemeyecektir.
2- Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.
3- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (İletişim formu doldurarak) yapılmalıdır.
4- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.
5- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.
6- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.
7- İptal İşlemlerinizi saat 16.00 a kadar 0 226 461 38 00 (pbx) Nolu telefondan yaptırabilirsiniz.

Yasal Uyarı

adanayazilim.web.tr web sitesi, Kocaeli Bilişim hizmetlerinin ve ürünlerinin Adana'da bulunan firmalara ulaştırılabilmesi sebebiyle kurulan, Kocaeli Bilişim'e bağlı bir alan adıdır. Kocaeli Bilişim Web Tasarım firmamızın, Adana'da da yazılım ve web sitesi tasarım hizmeti verdiğini göstermek amacıyla Adana bölgesi için adanayazilim.web.tr adresi kullanılmaktadır. Firmamızın Adana'da kayıtlı fiili ofisi bulunmamaktadır. Müşteri ve bayilerimizin, adanayazilim.web.tr üzerinden satın alacakları ürün ve hizmetleri, Kocaeli Bilişim sağlamaktadır. adanayazilim.web.tr internet sitesinden kredi kartı ve banka havalesi eft yoluyla alınan ürün ve hizmetlerin tamamı Kocaeli Bilişim'e aittir.